Świetlicowy "Klub Wełenka"

W naszej świetlicy również działają kluby dla uczniów. W "Wełence" dzieci, w pocie czoła ale z niemałą radością, z kolorowych włóczek wyczarowują cuda i cudeńka...

Zdrowy Tydzień w świetlicy

Od 30 września do 4 października realizowaliśmy temat "Zdrowy Tydzień". Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursie plastycznym, filmie poświęconym  zdrowemu odżywianiu i zajęciom technicznym "Co jest zdrowe-a co nie?". Odwiedziła nas też pani pielęgniarka, która przeprowadziła fantastyczną pogadankę na powyższe tematy. "Zdrowy tydzień" zakończyliśmy konsumpcją smacznych owoców i warzyw.

"Stokrotka" zachęca do bycia aktywnym

W naszej świetlicy uwielbiamy aktywność fizyczną. Nie tylko na boisku szkolnym i placu zabaw, gdzie wychodzimy przy każdej, bezpiecznej pogodzie ale również pod dachem. Niedawno dzieci ze "Stokrotki" bawiły się świetnie w gdyńskim U 7, było wiele śmiechu, emocji i super zabawy.

Praca w świetlicy wre

W naszej świetlicy odbywa się wiele różnorodnych zajęć - na przykład plastycznych, które dzieci bardzo lubią i chętnie w nich uczestniczą. Dzięki nim na ich buziach ciągle kwitnie piękny, jak stokrotka, uśmiech.

Nowy rok szkolny w "Stokrotce"

Świetlica Stokrotka wita i pozdrawia wszystkich uczniów oraz rodziców w nowym roku szkolnym 2019/2020!!! Życzymy Wam samych sukcesów i wiele dobrych, uśmiechniętych dni.

Nauczyciele świetlicy

Prezenty dla Mam

Dla Mamusi dzięcioł stuka, ryczy krowa, brzęczy mucha, najpiękniejsza jest na świecie, o czym wszyscy dobrze wiecie!

Z okazji Dnia Mamy dzieci ze świetlicy szkolnej wykonały w prezencie dla swoich mam korale oraz tęczowe torty.

"Zdrowie na talerzu" - jak jeść zdrowo

W związku z promowaną akcją "Zdrowie na talerzu" (współpraca z Firmami: Artykuły Spożywcze Salvit- Prima i PRESS S.C. zajmującymi się dystrybucją warzyw, owoców, mleka i jego przetworów w szkołach) w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny dotyczący zdrowego żywienia. Dzieci z wielkim zapałem i entuzjazmem przedstawiły w nim swoje propozycje zdrowej, ciekawej i smacznej diety.

Wiosenna wyprawa do lasu

Maszeruje wiosna, a ptaki wokoło lecą i świergocą głośno i wesoło"! Tak, tak - jutro zaczyna się ta piękna pora roku-lecz nasza świetlica już dziś poszukiwała jej oznak w pobliskim lesie.

61. urodziny naszej świetlicy!

W Dniu Otwartym Szkoły – 9 marca 2019 r. nasza „Stokrotka” obchodziła swoje 61 urodziny. Szanownych gości gorąco powitała kadra nauczycieli świetlicy oraz szefowa naszej kuchni p. Danusia, która przygotowała przesmaczny „stokrotkowy” tort urodzinowy. Panowała świetna atmosfera i zdrowa rywalizacja podczas konkursów i nauki śpiewu hymnu naszej świetlicy „Stokrotka polna”. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy i świętowaliśmy ten dzień.

Styczeń 2019 w świetlicy

Co można robić w świetlicy? Okazuje się, że bardzo wiele rzeczy :-)

Najpierw naszą świetlicę odwiedza p.Grażynka-szkolna pielęgniarka, która w bardzo ciekawy sposób przeprowadza pogadanki na temat zdrowego stylu życia, odżywiania i higieny jamy ustnej. Następnie zachęceni piękną, zimową aurą bawiliśmy się na szkolnej górce.

Ochrona danych

Mamy to!