Omnibus 2019 klas IV - VIII - wyniki

I miejsce i tytuł OMNIBUSA zdobył Dawid Rosiński z klasy 8a (27pkt./30 pkt.),

II miejsce zajął Aleksander Bożek z klasy 6a (23 pkt./ 30 pkt.),

III miejsce zajęli Krzysztof Faber z klasy 8a (19 pkt./30pkt.) i Piotr Faber z klasy 8a (19 pkt./30 pkt.).

Najlepszy wynik z klas IV - V - VII osiągnęła uczennica 4b Natalia Wiśniewska. 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

OMNIBUS JUNIOR 2019 - wyniki

I miejsce i tytuł OMNIBUSA JUNIORA zdobył ( 25 pkt./30 pkt.) PIOTR GIZIŃSKI z klasy 3a

II miejsce zajął (23 pkt./ 30 pkt.) MACIEJ BĄKAŁA z  klasy 3a

III miejsce zajęli : (21 pkt./ 30.pkt.) JULIAN BIAŁEK z klasy1a, TYMEK TYLAK z klasy 2a, SANDRA KUCHTA z klasy 3a

Pozostali finaliści:Zuzia Nowak z 3a, Magdalena Krużycka z 3a, Hubert Wajman z 2a, Sambor Włóka z 2a,Sabina Pluta z 2a, Sara Solińska z 2b, Kacper Głatki z 2a, Igor Chechła z 3a, Łukasz Derra z 2b, Daria Tarkiewicz z 2a

Gratulujemy WAM serdecznie i zapraszamy do udziału w OMNIBUSIE w przyszłym roku.

  • I miejsce - MACIEJ BĄKAŁA (klasa 3a)
  • II miejsce - HELENA PĘKALSKA (klasa 1a)
  • III miejsce - ANASTAZJA TOMASZEWSKA (oddział przedszkolny)
  • WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Sandach, Ryszard Hermanowicz, Tomasz Kowalewski, Julia Krueger, Julia Strzelczyk, Julian Białek, Hubert Wajman, Igor Chechła, Katia Zyma, Martyna Krzystowska, Magdalena Chechła

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica - ALICJA JANKOWSKA - uzyskała tytuł FINALISTKI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego uzyskując 26 wynik w województwie. 

Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego "Hurray I know English" nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty: 

JACEK JANKOWSKI zajął III miejsce, zaś MAYA MONTIEL-GORGOLIK uzyskała 11. wynik spośród uczestników finału konkursu. Gratulujemy!

Omnibus 2019

Omnibus Junior 2019

III Przegląd Teatrów Amatorskich "Kurtyna 2018" - wyróżnienie ("Kurtyna Na Bis") oraz "Nagroda Jednego Widza" - Teatr Na Wzgórzu - "Mały Książę"

Międzyszkolny Konkurs Origami "Papierowy Zawrót Głowy" - III miejsce w kategorii klas IV - NATALIA WIŚNIEWSKA (klasa 4b)

III Międzynarodowy Konkurs Językowo - Plastyczny "My town" - wyróżnienie - ZUZANNA HABERKA (klasa 6a)

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Hurray I know English! - III miejsce - JACEK JANKOWSKI (klasa 5a)

Wojewódzkie Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe - I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Mitologicznej - tytuł laureata - JAGODA SOSNOWSKA (klasa 7a)

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - tytuł finalisty - ALICJA JANKOWSKA (klasa 7a)

Wojewódzki Konkurs Wojewody Pomorskiego "Niezłomne historie" - II miejsce - POLINA KOSTECKA (klasa 7a)

 

Strona 1 z 5
Joomla templates by JoomlaShine