Konkursy

Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

Finał Mistrzostw Szkoły w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym już za nam.. 

I miejsce wśród drużyn żeńskich -  klasa IVB,

I miejsce wśród drużyn męskich -  klasa VIA.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za wspólne emocje,osiągnięte wyniki i dobrą zabawę

Wyniki konkursu "Czas szkoły, czas dojrzewania"

W X Ogólnopolskim Szkolnym Konkursie Literackim "Czas szkoły, czas dojrzewania" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Gdyni wzięło udział siedemdziesięciu siedmiu poetów, stu osiemnastu  prozaików i piętnastu twórców komiksów z czterdziestu sześciu miejscowości z całej Polski.  Jury X Ogólnopolskiego Szkolnego Konkursu Literackiego przyznało następujące nagrody:

KATEGORIA OPOWIADANIA: 

Szkoły podstawowe: I nagroda – Szerszeń Weronika - Żywiec; II nagroda – Słówko Marta Gdynia, Moczulska Edyta - Duczki; III nagroda – Rowińska Natalia - Gdańsk, Kasprzycki Tomasz - Myślenice; wyróżnienia: Piasecka Zofia - Mielec, Długosz Kacper - Stalowa Wola, Świędziewska Maja - Gdańsk, Krzysztof Faber - Gdynia, Piotr Faber - Gdynia

Gimnazja: I nagroda Sopkiewicz Małgorzata - Stalowa Wola; II nagroda  Pauluk Gabriela - Myślenice; III nagroda Jankowska Julia - Wrocław; wyróżnienia: Świeca Karolina  - Stalowa Wola, Świerkowska Iga - Gdańsk, Wieczorek Julia  - Gdynia

Licea/Technika/Szkoły Branżowe: I nagroda Pawlikowska Agnieszka - Poznań; II nagroda Michlewicz Jadwiga - Gdynia, Bogusława Merc - Wejherowo; III nagroda Lipa Magdalena - Tarnów; wyróżnienia: Zabielska Paulina - Rumia, Okuń Oliwia - Piastów, Lubocka Daria - Rumia, Majchrzak Milena - Szczerców,

KATEGORIA POEZJA:

Szkoły podstawowe: I miejsce  Kowalewska Liliana -  Gdynia; II miejsce  Miklus Jakub  - Stalowa Wola, Gliszczyński Jędrzej - Szczecinek „Dojrzewam”; III miejsce Dominika Skiba - Stalowa Wola; III miejsce  Janowski Dawid - Kraśnik; Wyróżnienie: Muttke Paulina - Nowy Dwór Wejherowski, Korczak Julia -  Podlesie Duże,

Gimnazjum: I miejsce  Sobkiewicz Małgorzata - Stalowa Wola; II miejsce  Chyła Izabela  - Stalowa Wola; III miejsce  Kilanowski Jakub - Borkowo Kościelne; Wyróżnienie: Karlsson Kamila - Gdynia, 

Licea/Technika/Szkoły Branżowe: I miejsce Muttke Natalia  - Rumia; II miejsce Błaszkowska Berenika - Gdynia; III miejsce Emilia Baron - Katowice; Wyróżnienie: Parda Dominika - Gdynia

KATEGORIA KOMIKS

I nagroda Gawłowska Julia -  Lublin; II nagroda Włodarski Julia - Rumia; III nagroda  Zalejska Magdalena - Katowice; Wyróżnienia: Szerszenowicz Zuzanna - Zagórzyca, Koczmara Kacper - Lwówek Śląski; 

Omnibus 2019 klas IV - VIII - wyniki

I miejsce i tytuł OMNIBUSA zdobył Dawid Rosiński z klasy 8a (27pkt./30 pkt.),

II miejsce zajął Aleksander Bożek z klasy 6a (23 pkt./ 30 pkt.),

III miejsce zajęli Krzysztof Faber z klasy 8a (19 pkt./30pkt.) i Piotr Faber z klasy 8a (19 pkt./30 pkt.).

Najlepszy wynik z klas IV - V - VII osiągnęła uczennica 4b Natalia Wiśniewska. 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

OMNIBUS JUNIOR 2019 - wyniki

I miejsce i tytuł OMNIBUSA JUNIORA zdobył ( 25 pkt./30 pkt.) PIOTR GIZIŃSKI z klasy 3a

II miejsce zajął (23 pkt./ 30 pkt.) MACIEJ BĄKAŁA z  klasy 3a

III miejsce zajęli : (21 pkt./ 30.pkt.) JULIAN BIAŁEK z klasy1a, TYMEK TYLAK z klasy 2a, SANDRA KUCHTA z klasy 3a

Pozostali finaliści:Zuzia Nowak z 3a, Magdalena Krużycka z 3a, Hubert Wajman z 2a, Sambor Włóka z 2a,Sabina Pluta z 2a, Sara Solińska z 2b, Kacper Głatki z 2a, Igor Chechła z 3a, Łukasz Derra z 2b, Daria Tarkiewicz z 2a

Gratulujemy WAM serdecznie i zapraszamy do udziału w OMNIBUSIE w przyszłym roku.

  • I miejsce - MACIEJ BĄKAŁA (klasa 3a)
  • II miejsce - HELENA PĘKALSKA (klasa 1a)
  • III miejsce - ANASTAZJA TOMASZEWSKA (oddział przedszkolny)
  • WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Sandach, Ryszard Hermanowicz, Tomasz Kowalewski, Julia Krueger, Julia Strzelczyk, Julian Białek, Hubert Wajman, Igor Chechła, Katia Zyma, Martyna Krzystowska, Magdalena Chechła

 

"Rachmistrz" dla klas IV rozstrzygnięty

11 grudnia 2018r. odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu matematycznego Rachmistrz 2018.Wyścig o miano Mistrzów Matlandii odbywał się w sali 18 w godz. 11:45-12.30. Miłośnicy Matlandii z klas IV zmierzyli się z interaktywnymi zadaniami konkursowymi...Musieli przełamać tremę, pokonać stres i walczyć o zwycięstwo. Było kilkunastu uczestników z klas IV wyłonionych na podstawie najlepszych wyników w ilości rozwiązanych zadań w Matlandii. Zadania dostarczyły uczestnikom dużo emocji... byli bardzo podekscytowani podczas rozwiązania.. pomimo, że większość zadań jest im znana, stwierdzili, że nie są takie proste... czuli napięcie czasowe i chęć wygranej.. 

Ogłoszenie wyników konkursu Rachmistrz 2018 nastąpiło niezwłocznie po zakończeniu i po podsumowaniu zmagań.

Na Miano Mistrzów Matlandii zasłużyli: 

I miejsce - Mateusz Rasiński

II miejsce - Andrzej Zimniak

III miejsce - Bartłomiej Witek

Dziękujemy za udział, gratulujemy Zwycięzcom i Wszystkim Uczestnikom!  

Miejski konkurs matematyczny dla uczniów klas IV

22 listopada 2018 r. odbył się miejski konkurs z matematyki dla klas IV  - etap szkolny. Wzięło w nim udział 19 osób z klas IV A,B i C. Po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów ustalono listę uczniów zakwalifikowanych do II etapu szkolnego konkursu z matematyki:

  1. Aleksandra Wieczorkowska – IV C
  2. Andrzej Zimniak – IV A
  3. Dominik Repela – IV B

Dziękujemy przedstawicielom klas za udział, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.

16 listopada 2018 r. blisko 40 uczniów z klas V-VIII przystąpiło do szkolnych eliminacji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Poziom 70% poprawnych odpowiedzi, z niełatwiego tesu, i tym samym kwalifikację do rejonowego etapu Konkursu uzyskało 6 uczniów naszej szkoły:

  • Alicja Jankowska
  • Jacek Jankowski
  • Wojciech Spodarczyk
  • Seweryn WInczek
  • Natalia Latoszek
  • Kornel Sarzyński

Kolejny etap już w styczniu - gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokich wyników a naszym reprezentantom życzymy powodzenia!

 

 

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Konkurs języka polskiego

Strona 1 z 4
Joomla templates by JoomlaShine