Obiady 26.10 2020 - 30.10.2020

Informujemy, że od poniedziałku, 26.10.2020 uczniowie klas 4-8 nie będą mogli korzystać z obiadów. Za te dni zostaną dokonane odpisy.

Edukacja zdalna w klasach 4-8 od dnia 26 października

Informujemy że od 26 października do 6 listopada klasy 4 - 8 realizować będą naukę w formie zdalnej. Zasady pracy zdalnej w tych klasach zostały już wypracowane i nie zmieniły się od poprzedniego roku szkolnego. Zajęcia odbywać się będą według OBECNEGO PLANU ZAJĘĆ - na platformie TEAMS. Podstawy pracy z tym narzędziem zostały opublikowane TUTAJ

Uczniowie klas 0 - 3 będą nadal uczęszczać do szkoły według planu zajęć, działa także świetlica szkolna.

W szkole zorganizowane jest także wsparcie dla uczniów, którzy tego wymagają - w sytuacjach kryzysowaych prosimy o kontak z wychowawcą lub bezpośrednio z pedagogiem/psychologiem szkolnym.

Nasza absolwentka wśród najlepszych!

Październikowe konsultacje dla rodziców

Drodzy Młodzi!

Przed nami kolejna, 12 odsłona konkursu literackiego „Czas szkoły, czas dojrzewania”. Kolejna, ta sama, może wyjątkowa, na pewno inna...

Żyjemy w wyjątkowym czasie, nasze dojrzewanie, dorastanie, przeżywane rozterki, uniesienia i wzloty dzieją się, bo taka jest kolej ludzkiej natury, ale dzieją się w czasie dodatkowych, alternatywnych refleksji. Czy pandemia ma wpływ na nasz czas szkoły, czas dojrzewania? Okaże się, gdy zaprosicie nas do swojego literackiego świata.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Naszym i - od wielu lat już - Waszym konkursie. Czekamy na Wasze prace do 1 lutego 2021 roku.  Szczegóły konkursu w Regulaminie (w załączniku).

Z życzeniami literackiego natchnienia, wyjątkowych pomysłów oraz zdrowia!

Nietypowy Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji, dzień wcześniej, odbędą się szkolne obchody tego wyjątkwoego święta wszystkich pracowników oświaty. W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiczną, apel z okazji DEN odbędzie się zdalnie - jest to dzień galowy w naszej szkole. Wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć apel przygotowany przez uczniów klas szóstych na naszym kanale YouTube (LINK)

Ilustracja: www.glos.pl

Zebraliśmy "Górę Grosza" dla Tosi!

W ciągu dwóch tygodni zebraliśmy 441,50 zł w ramach Góry Grosza. Wedle zapowiedzi - pieniądze zostaną przekazane opiekunom Tosi z Gdyni! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję „wdowim groszem”. Podziękowania należą się również naszym uczniom, którzy nie szczędzili palców przy liczeniu tysięcy monet.

Nie ustawajmy w działaniu!

Zostań "energetycznym mistrzem"!

Konkurs języka angielskiego "Forget-me-not"

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie  Języka  Angielskiego "Forget-me-not". Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII i odbędzie się w dniu 25.11.2020 r. (środa). Praca nad przygotowaniem do konkursu odbędzie się w ciekawy sposób – w oparciu o współczesne piosenki angielskie, sentencje oraz krótkie opowiadania.

Wszystkie materiały potrzebne do nauki zgromadzone są w jednym miejscu: na stronie internetowej www.filotimo.pl w zakładce MATERIAŁY PRZYGOTOWAWCZE.

Szczegóły dotyczące organizacji konkursu można znaleźć w załączonym Regulaminie.

Warunkiem przystąpienia szkoły do konkursu jest zgłoszenie minimum 10 uczniów oraz wpłaty10 zł 50 groszy od ucznia.

Dla uczestników konkursu przewidziano następujące rodzaje dyplomów:

• Dyplom uznania za uzyskanie 50%-85% punktów możliwych
  • Dyplom z wyróżnieniem za 86%-99%
  • Dyplom Laureata – 100%, uczniowie z tytułem laureata dostaną nagrody książkowe

Uczniowie, którzy uzyskają wynik poniżej 50% otrzymają mały DYPLOM UCZESTNIKA.

Zgłoszenia i wpłaty chętnych uczniów przyjmowane są do 10 października br. do Darii Korytko oraz Anny Dziedzickiej.

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com