Zostań wolontariuszem!

We wtorek, 20 listopada, o godz.14.30 w sali 13 odbędzie się szkolenie dla wolontariuszy. Szkolenie poprowadzi pani Justyna Januka ze Stowarzyszenia Hospicjum im Świętego Wawrzyńca w Gdyni.

Listopadowe zebrania z rodzicami

21 listopada (środa) zapraszamy rodziców na zebrania z wychowawcami. Godziny rozpoczęcia zebrań w poszczególnych klasach zostaną podane przez wychowawców.

Tradycyjnie, nauczyciele niebędący wychowawcami dyżurują w pokoju nauczycielskim w godzinach 17.00 - 19.00

Zapraszamy!

Bijemy rekord dla Niepodległej

9 listopada (piątek) o godzinie 11.11 wspólnie zaśpiewamy hymn państwowy. Tym samym nasza szkoła przyłącza się do ogólnopolskiej akcji  "Rekord dla Niepodległej" .

Bądźmy razem 9 listoada o 11.11!

Piękny sukces "Teatru na Wzgórzu"!

Udało się !!!! Jesteśmy w finale Przeglądu Amatorskich Teatrów Kurtyna 2018.

Z "Małym Księciem" jedziemy na finałowy tydzień, podczas którego zagra 18 grup teatralnych. My gramy we środę 28.11.2018 o godz. 18.45. A wielka gala Kurtyny i wręczenie nagród odbędzie się w sobotę, 1 grudnia.  Przed nami mnóstwo pracy i przyjemności, bo scena to nasza pasja.

Uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości można na wiele sposobów. Przekonają się o tym uczniowie, którzy kilka dni przed 11 listopada przystąpią do projektu opracowanego przez nauczycieli z matematyki „100 zadań na stulecie”. Uczestnicy projektu - Klasy od IV do VIII - otrzymają 100 różnych zadań do rozwiązania z różnych działów matematyki. W tym przedsięwzięciu liczy się przede wszystkim systematyczność.Na klasy, którzy ukończą projekt i rozwiążą największą liczbę dowolnych zadań (minimum 100), czekają dyplomy i nagrody niespodzianki. Uczestnikom projektu życzymy wytrwałości i zachęcamy do włączenia się w obchody tak ważnej dla każdego Polaka rocznicy.

2 listopada - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Informujemy, iż dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) w szkole nie ma zajęć dydaktycznych.

Tego dnia normalnie pracuje świetlica szkolna, nie są jednak wydawane obiady.

Prosimy o zapisanie dzieci, które będą obecne 2 listopada w świetlicy do 30 października.

Mnóstwo nowych książek w bibliotece!

Nasza biblioteka wzbogaciła się o dziesiątki interesujących, nowych, pachnących i kolorowych pozycji zakupionych z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. A to dopiero pierwsza dostawa. O kolejnych nowościach będziemy informować.

Zapraszamy do biblioteki i życzymy miłej lektury

Szkoła na medal - GŁOSUJMY!

Październikowe konsultacje dla rodziców

24 października (środa) w godzinach 17.00 - 19.00 zapraszamy zainteresowanych rodziców na konsultacje z nauczycielami.

Dzień Śmiesznego Kapcia

Ruszają Śmieszne Piątki!  Najbliższy już 19 października - Dzień Śmiesznego Kapcia! Z każdego kapcia, całkiem zwykłego, możesz stworzyć kapcia wspaniałego!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

O tym, że to konkurs również pamiętamy!