10 stycznia gramy z Orkiestrą

W styczniu SP23 gra z Orkiestrą! W czwartek 10.01 gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tego dnia na parterze będzie ustawiona puszka, którą opiekować się będą szkolni wolontariusze.

W programie loteria fantowa i pierniczki - każdy los wygrywa!

Zmiana długości przerwy obiadowej

Szanownmi Państwo!

Informujemy, że od dnia 7 stycznia 2019 (poniedziałek) pierwsza przerwa obiadowa będzie trwała 20 minut. W związku z tym, odpowiednio o 5 minut, przesuną się godziny zajęć od 5 lekcji.

Zimowisko w naszej szkole

W lutym, w okrese feri zimowych (11-22.02.2019 r.), odbędzie się w naszej szkole zimowisko pod hasłem "Spędzamy ferie radośnie i bezpiecznie".

W programie przewidziano między innymi:
  • Zimowe zabawy na świeżym powietrzu, spacery, dokarmianie ptaków
  • Gry i zabawy sportowe
  • Turniej gier planszowych
  • Warsztaty plastyczne, muzyczne i kulinarne
  • Warsztaty naukowe - "Mały chemik" i "Sekrety elektroniki"
  • Wyjścia do: U7 (kręgle), kina, Muzeum Emigracji, teatru, Jump-City
  • Zabawy z tablicą interaktywną
Udział w zajęciach na zimowisku jest bezpłatny, rodzice są zobowiązani jedynie do poniesienia kosztów biletów wstępu oraz produktów na warsztaty kulinarne.

Zapisy w świetlicy  (p. Sylwia Wojtaś) do 11.01.2019 r.  - liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowiskowej przygodzie!

Płatności za obiady szkolne - przypomnienie

Szanowni Rodzice!

W związku z licznymi błędami w dokonywanych wpłatach za obiady informujemy iż:

• wpłaty w kwotach niezgodnych z opłatą (podaną w harmonogramie) za dany miesiąc będą zwracane w całości na konto zleceniodawcy,
  • wszelkie odliczenia muszą zostać uzgodnione z intendentem. Samodzielne pomniejszanie opłat jest traktowane jako błędna wpłata i zwracana w całości.

Przypominamy:  jeżeli dziecko nie korzysta z posiłku w danym dniu tygodnia - informacja tak musi być zawarta w tytule przelewu.

Prosimy również o zachowanie terminów wpłat zawartych w harmonogramie.

Harmonogram publikujemy kazdoroazow na nszej strronie w zakładce Rodzice/Opłaty za obiady

Orszak Trzech Króli 2019

6 stycznia (niedziela) zapraszamy uczniów wraz z całymi rodzinami do przejścia ulicami Gdyni w Orszaku Trzech Króli.

Rozpoczęcie około godzny 12.00 sprzed kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Armii Krajowej.Zakończenie ok. 13.00 w kościele oo. Franciszkanów, ul.Ujejskiego, gdzie będzie można obejrzeć pokłon Trzech Króli oraz jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Zachęcamy dzieci do przebierania się w szaty orszakowe ( które można wypożyczyć w szkole) lub w szaty aniołów.

Nasza szkoła  po raz kolejny wspiera organizację  Orszaku w Gdyni.

Szczegóły dostępne na : http://gdynia.orszak.org/

Boże Narodzenie 2018

Zimowa przerwa świąteczna

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w okresie zimowej przerwy świątecznej 24.12. - 31.12.2018 nie odbywają się zajęcia w szkole, nie działa również świetlica szkolna.

Podzielmy się pluszakiem

Kochani uczniowie, drodzy rodzice!

Nasza Szkoła włączyła się w gdyńską akcję "Podziel się pluszakiem", zbiórkę NOWYCH pluszaków dla dzieciaczków, które są chore, pochodzą z biednych rodzin, których rodziców nie stać na kupno im gwiazdkowego misiaka. Akcję współorganizują Urząd Miasta Gdyni oraz Fundacja "Kreatywni". Nowe maskotki można przynosić do Szkoły do 19.12.2018 r. Miejsce na nie znajdzie się na parterze, karton obok tablicy Samorządu Uczniowskiego.

Liczymy na Waszą szczodrość w tym przedświątecznym przedsięwzięciu... :) Przy okazji serdecznie dziękujemy Mai i Zosi z IVA za wykonanie tego pięknego plakatu informacyjnego!