Organizacja zakończenia roku szkolnego

W zwiazku z nowelizacją rozporządzenia ws. organziacji roku szkolnego środa 19 czerwca będzie ostatnim dniem zajęć w tym roku szkolnym. Tego dnia uroczyste zakończenie roku szkolnego dla naszych uczniów odbywać się będzie według następującego harmonogramu:

godz. 9.30 - zakończenie roku szkolnego w kl. I-III

godz. 10.30 - zakończenie roku szkolnego kl. IV-VII

godz. 12.15 - zakończenie roku w klasach VIII

Zakończenie roku szkolnego dla wychowanków oddziału przedszkolnego (zerówki) odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godzinie 10.00.

Jednocześnie informujemy, że:

- w poniedziałek 17 czerwca odbywać się będą zajęcia sportowe i rekreacyjne (do godziny 13.30),

- we wtorek 18 czerwca odbywać się będą zajęcia z wychowawcami (od godziny 9.00 - 13.30) oraz Dzień Laureata (uczniowie, którzy brali udział w konkursach i wyróżnieni proszeni są o przybycie w stroju galowym)

Jak nie czytam, jak czytam 2019

Odpisy za obiady - czerwiec

Informujemy, że odpisy za obiady można dokonywać do dnia 12.06.2019 (WŁĄCZNIE).

Komunikat - skrócenie zajęć

W naszej szkole są jeszcze wolne miejsca w zerówce szkolnej - zapraszamy do zapisywania dzieci. W tym celu nalezy wypełnić wniosek o przyjecie dziecka do oddziału przedszkolnego (TUTAJ) oraz dołączyć załączniki ostępne w zakałdce REKRUTACJA.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców przyszłych uczniów

W poniedziałek, 17 czerwca o godz. 17.00 (szkolna jadalnia) – zapraszamy na spotkanie dla Rodziców przyszłorocznych pierwszaków i zerówkowiczów. Pragniemy przedstawić Państwu szczegółową ofertę. Będzie to również doskonała okazja, aby poznać i porozmawiać z wychowawcami i nauczycielami pracującymi w klasie O i I. Jeśli mają Państwo wątpliwości, a chcą, by dziecko trafiło w najlepsze ręce, koniecznie proszę poznać naszą ofertę i nasz pomysł na edukację. Zapraszamy do nas, do szkoły działającej w myśl „od pokoleń z myślą o dzieciach”.

Festyn Rodzinny - zaproszenie

Dzień Dziecka w Ogrodzie Otwartym

XI Szkolny Konkurs Talentów

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni, Rada Rodziców, Radni Dzielnicy, Baza Sport Gdynia (właściciele kortów na terenie szkoły) oraz mieszkańcy dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana podjęli się planów niezwykłych; uwierzyli, że marzenia są po to, aby je spełniać. Marzenia służą przemianie miejsc niewykorzystanych, często zapomnianych w coś nowego, pięknego i sensownego. Takim marzeniem – przedsięwzięciem jest OGRÓD. Ogród niezwykły, niebanalny, który stanie się miejscem edukacji, zabawy, pracy, relaksu i rozwoju.

Szkoła dysponuje dużym, zielonym terenem. To stary ogród, pełen zakamarków, starych altan, pagórków, a dla nas to po prostu potencjał nad potencjałem!

Młodzi, nowi Radni Dzielnicy, z panią Małgosią Sokołowską na czele, dysponują pomysłami, energią i nieograniczoną chęcią stworzenia otwartego miejsca spotkań, które połączy pokolenia – na łonie natury, we florystycznej inwencji i pracy, w centrum miasta.

Środowisko Szkoły Podstawowej nr 23 w Gdyni wraz z Radą Rodziców to ludzie z pomysłem na edukację uczniów, chęcią odkrywania i pielęgnowania ich talentów, zwykłą dziecięcą radością wspólnego poznawania, dotykania i doświadczania świata.

RAZEM pragniemy stworzyć Otwarty Ogród Społeczny z widokiem na morze !

Czym będzie Otwarty Ogród Społeczny przy SP 23 ?